GENEL BİLGİLER

Kongre Merkezi
Titanic Mardan Palace, Antalya

Kongre Tarihi
28 Mayıs – 1 Haziran 2022

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce’dir. Oturumlarda İngilizce - Türkçe tercüme yapılacaktır. Slaytlar İngilizce olacaktır.

Yaka Kartları
Kongre yaka kartlarının tüm oturumlarda, sosyal etkinliklerde ve ticari stand alanında takılması zorunludur.
Kongre kayıt işlemini tamamlamış katılımcılar önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer belgelerle birlikte kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabilecekler ve ilgili birime geçebileceklerdir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep edilmesi halinde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olması amacını taşımaktadır.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran ve kongreye katılan tüm katılımcılara kongreye katıldığına dair katılım sertifikası verilecektir. Katılım sertifikaları kongrenin 3. günü itibari ile verilecektir.

Kredilendirme
Kongre Kredilendirilmesi için Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (STE) onayına sunulacaktır.

Kongre Çantaları
Kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza kayıt & konaklama masalarından verilecektir.

Organizasyon Sekreterliği 
Düzenleme Kurulu, Figür Kongre Organizasyon Hizmetleri’ni Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde Figür Kongre Organizasyon Hizmetleri’ne başvurmanızı rica ederiz. [email protected]


TITANIC MARDAN PALACE - ANTALYA

Copyright © 2022 TAJEV. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale